Haber

MHP’nin yerel seçim şarkısı açıklandı: ‘Mecnun Leyla’yı arar, Aslı saçını tarar’

Müzisyen Mustafa Yıldızdoğan’ın MHP’nin yerel seçimlerde kullanması için bestelediği şarkı, Genel Başkan Devlet Bahçeli’ye teslim edildi.

Yıldızdoğan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin istekleri doğrultusunda ‘Bu Diyar Anadolu 2024’e’ seçim şarkımızı seslendirdim.

MHP’nin yerel seçimlerde kullanacağı şarkının sözleri şöyle:

“Mecnun Leyla’sını arar, Aslı saçını tarar/ Bir ürperti sarar içimi, bu topraklarda bu topraklarda/ Canımı bu topraklar için, bu topraklar için, bu topraklar için, bu topraklar için, bu topraklar için feda ederim. toprak, bu toprak için, bu toprak için, bu toprak için, aşk için sazana varır, kuzuya türkü söylesin/ Dağlar bile bu topraklarda, bu topraklarda/ Dağlar bile diz çöker, bu topraklarda bu topraklarda / Bu toprak, bu toprak, bu toprak için can feda/ Bu toprak, bu toprak, can kurban bu topraklara/ Suyun akması obur, gülün kokusu başka/ Kurdun bakışı başka, bunda bu topraklarda toprak/ Kurdun bakışı başka, bu topraklarda bu topraklarda/ Canımı bu topraklar için veririm.” (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara evden eve nakliyat
Başa dön tuşu