Haber

Ümraniye’de fren yerine gaza basan cip şarküteriye girdi

İddiaya göre fren yerine gaza basan cip sürücüsü, dün akşam ÜMRANİYE’de bir şarküteriye girdi. Olayda yaralanan veya can kaybı olmazken, kaza anı güvenlik kamerasına yansıdı.

Kaza, dün saat 20:00 sıralarında Ümraniye Esenevler Mahallesi’nde meydana geldi. İddiaya göre, caddeden sola dönmeye çalışırken fren yerine gaza basan cip sürücüsü önce çöp konteynerine ardından park halindeki araca çarptı. Sonra kaldırıma çıkıp şarküteriye girdi. Olayda yaralanan olmazken, iş yerinde hasar oluştu. Kaza anı güvenlik kamerasına yansıdı.

KAMERADA KAZA

Görüntülerde bir kişinin iş yerinin önünde oturduğu, cipin park halindeki araca çarparak iş yerine daldığı, mahalle sakinlerinin panik içinde ayağa kalkıp olay yerine gittiği görülüyor.

HİÇBİR ŞEYİMİZ YOK TEŞEKKÜR EDERİM

İşletme sahibi Furkan Cöne, Dün talihsiz bir kaza oldu. Olaydan 5 dakika önce arkadaşımla kapının önünde oturuyordum. Genelde o bölgede yaşıyorum ve müşterilerime bakıyorum. Ama şans eseri arkadaşım geldi. Bana ‘Gel kapıda çay kahve içelim’ dedi. Çıktık, sonra doğruca arabasında üstten inerken bir bayan sola dönerken ayağı gaza takıldı. Önce çöp konteynerine, 2 arabaya çarpıyor. Ondan sonra bizim işimize giriyor. Çok şükür bir şeyimiz yok. Sadece oldukça korkmuştuk. Mallarımızda bir miktar israf var. Daha hızlı gelmediği için minnettarız. Bir an teşekkür ettik, arkadaşımız çok iyi oldu dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu