Haber

Antalya Muratpaşa’da hem ebeveynler hem de çocuklar mutlu

ANTALYA (İGFA) –Anaokulları, ilkokul ve ortaokul öğrencilerine yönelik ek eğitim kurs merkezleri, lise öğrencilerini üniversite sınavına hazırlayan gençlik merkezi ve mesleki, sanat ve sanat eserleriyle Muratpaşa’nın en büyük eğitim kurumu olan Muratpaşa Belediyesi’nde yeni eğitim öğretim yılı başladı. hobi kursları.

Eğitim kurumlarında en büyük heyecanı bu yıl anaokuluna başlayan minik öğrenciler ve aileleri yaşadı. 3,5 yaşındaki kızını Çağlayan Mahallesi Anaokuluna kaydettirdiğini belirten Veli Esma Çölbekler, kreşin temizliğinden, gösterilen ilgi ve alakadan, güler yüzten memnun olduğunu söyledi.

Çölbekler, “Daha önce de özel kreşlere gitmişti ama kendisine bu kadar fırsat ve bu kadar ilgi gösterilmemişti açıkçası. Öğretmenlerimizle sürekli diyalog halindeyiz. Her geldiğimde güler yüzle karşılaşıyorum. Mutluyum. “Benim çocuğum da mutlu” dedi. Burcu Kızılırmak, çocuğunun Muratpaşa Belediyesi’nde olmasından dolayı kendisini şanslı hissettiğini anlatarak, şöyle konuştu: “Çok tatlı bir öğretmenle karşılaştım. Hızlı ve uyumlu bir geçiş sağladık. “Okulun ve öğretmenimizin büyük katkı sağladığını düşünüyorum” dedi.

Muratpaşa’nın Dutlubahçe, Konuksever, Ermenek, Çağlayan ve Soğuksu mahallelerinde açılan 29 derslikli ve 580 öğrencili kreşlerde çocuklar güne kahvaltıyla başlıyor. Anaokullarında çocuklara çeşitli oyun, etkinlik ve boyama etkinlikleriyle hem el becerilerini hem de sosyal becerilerini geliştirme fırsatı veriliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu