Haber

Son dakika! İYİ Parti Sözcüsü: Başkan Yardımcılığı adaylığını İmamoğlu ve Yavaş’a önerdik

BAŞKAN YARDIMCILIĞI İÇİN İMAMOĞLU VE YAVAŞ’A TEKLİF ETTİLER

Saat 15.00’te gerçekleştirilecek görüşme öncesi İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş GÜZEL parti genel merkezini ziyaret etti. ÂLÂ Partisi Sözcüsü Kürşad Güçlü, dikkat çeken ziyaretin ardından açıklama yaptı. Millet İttifakı’na teklifte bulunduklarını belirten Güçlüli, “13’üncü Cumhurbaşkanı belirleme süreci olan 2 Mart’taki görüşmenin ardından Genel Liderimiz uzlaşma ve istişare müzakere sürecini yürüttü. yeni kapsamlı ve kapsamlı bir teklif.Cumhurbaşkanlarımızın iki Başkan Yardımcısı olmak üzere yapacakları ziyaretlerde seçilecek 13.Cumhurbaşkanı için önerilerini iletti.Bunu Sayın Kılıçdaroğlu’na iletecek.Müzakere süreci devam edecek.Akşener’in katılmasını bekliyor. Toplantı Ve umuyoruz.”

İMAMOĞLU: LİDERİMİZİN BİLGİSİ İLE BULUŞTUK

Görüşmenin ardından konuşan İmamoğlu, “Bugün bu ziyareti Cumhurbaşkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun bilgisi dahilinde gerçekleştirdik. Türkiye’nin depremle birlikte zor günlerden geçtiğinin ve altılı puan tablosunun milletimizin geleceği için ne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz ve bu nedenle bugün buradayız.”

SLOW: MİLLETİMİZİN BİRARAYA GELME İSTEĞİ

Yavaş, “Biz Millet İttifakı’nın belediye başkanlarıyız. Önümüzde bir seçim var ve milletimiz ayrılığa tahammül edemez. Bir dirilişin gerçekleşmesi milletimizin arzusudur. Bugün bunun için bir yere geldik” dedi.

hanakajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara evden eve nakliyat
Başa dön tuşu