Yaşam

Yayınlanmış Görüntüler! Esra Erol, Fatma’nın Bebeğinin Devlet Korumasına Alındığını Açıkladı!

Türkiye’nin bir süredir ekrana geldiği Esra Erol’da ekrana gelen Fatma olayında yeni bir gelişme yaşandı. Esra Erol, Fatma’nın geçen yıl temmuz ayında dünyaya gelen bebeğinin devlet koruması altına alındığını duyurdu. Fatma’nın gözyaşlarına boğulduğu sahneler canlı yayınlandı.

Esra Erol programına katılan annesi Melahat sayesinde tanıdığımız Fatma’nın hayatındaki gelişmeler hiç bitmiyor. Yaşadıkları… Kayınvalidesi saçlarını kestirdi, kaçtığı adam Ahmet’in diğer eşiyle aynı evde yaşamak zorunda kaldı, dileniyor, TikTok’ta para için kullanılıyordu.

Üstelik Fatma, kendisini aldatan Ahmet’ten hamile kalmıştır. Geçen Temmuz ayında bir kız çocuğu dünyaya getirdi.

Caner Toygar, bebek doğduktan sonra bebeğin beslenemediğini, sürekli uyuduğunu ve sağlık sorunları olduğunu anlattı.

Toygar’ın tartışmasının ardından canlı yayına katılan Fatma’nın annesi Melahat, bebeğin doğduğundan beri yıkanmadığını bu nedenle ayaklarından mikrop kaptığını ve bebeğin etinin kesildiğini anlattı. Bu sözler hepimizi üzdü. Birçok kişi bebeğin Fatma’dan alınması gerektiğini belirtti.

Aylar sonra bebekle ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Geçtiğimiz haftalarda Fatma’nın bebeğinin devlet savunmasına götürüldüğü iddia edilmişti.

Ardından Esra Erol bu iddiayı doğruladı. Erol, “Fatma bir çocuk doğurdu. Eşinden boşandık. Ailesinin yanına gönderdik. Ona annesi bakıyordu ama bu süre zarfında sürekli gözetim altındaydı. Son önemli kararla bebek dünyaya geldi. devlet koruması altına alındı. Melahat abla çocuğu gözyaşları içinde teslim etti.” dedi.

“Çok küçük yaşta doğan bebeklerden gelişimi biraz geri kalmış bir çocuk. Şu anda Fatma’nın ailesinin yanında devletin koruması altında. Bundan sonraki süreçte Fatma’nın yeni bir evlilik yapmasına hukuken engel olamadık. , ama bundan sonra engel olabiliriz.Sistemin buradan kısıtlanması gerektiğini hep haykırdık.Hep bir yerlerde tıkanıyor.Hep içimde bir yara olarak kalıyor.” sözlerini kullandı.

Daha sonra Fatma’nın annesi Melahat’ın gözyaşları içinde bebeğini yetkililere teslim ederkenki görüntüsü yayınlandı. Görüntüde tüm aile üyeleri ağlıyor.

O duygusal anları buradan izleyebilirsiniz:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu